-
Italjet Dragster
+£3,695
initial price :
3,995£3,695
initial price :
3,995italjet dragster 200 (2022)Detail16/09/2026
SURREY-
-
-
100 MI
-
2022
-
-
-
GU9
-
-
Italjet Dragster
+£3,824
-
Italjet Dragster
+£5,523
-
Italjet Dragster
+£3,824
initial price :
4,249£3,824
initial price :
4,249italjet dragster 200 cc (m2420190807)Detail14/07/2026
BELGIUM-
-
-
1,553 MI
-
2022
-
-
-
2460
-
-
Italjet Dragster
+£5,013
£5,013
italjet dragster limited edition 125 tüv neu b 196 n + akrapovicDetail08/10/2026
GERMANY-
-
-
923 MI
-
2022
-
-
-
50126
-
-
Italjet Jupiter
+£3,399
initial price :
3,696£3,399
initial price :
3,696autres trinity jupiter s elektroroller 125er klasseDetail09/09/2026
GERMANY-
-
-
1,097 MI
-
2022
-
-
-
46047
-
-
Italjet Jupiter
+£3,398
initial price :
3,101£3,398
initial price :
3,101trinity jupiter e-roller, 125er klasseDetail13/05/2026
GERMANY-
-
-
1,084 MI
-
2022
-
-
-
46047
-
-
Italjet Dragster
+£3,526
-
Italjet Dragster
+£3,870
initial price :
4,249£3,870
initial price :
4,249italjet dragster 200 / akrapovicDetail30/06/2026
GERMANY-
-
-
630 MI
-
2022
-
-
-
58791
-
-
Italjet Dragster
+£3,050
-
Italjet Dragster
+£3,483
initial price :
5,352£3,483
initial price :
5,352italjet dragster 200 cc / 1.hand / abs / usbDetail21/12/2024
GERMANY-
-
-
310 MI
-
2022
-
-
-
61209
-
-
Italjet Dragster
+£13,001
initial price :
13,162£13,001
initial price :
13,162mv augusta dragster rosso rrDetail22/09/2026
GERMANY-
-
-
854 MI
-
2022
-
-
-
34270
-
-
Italjet Dragster
+£2,804
initial price :
2,974£2,804
initial price :
2,974italjet dragster 200 malossi tuningDetail24/09/2026
GERMANY-
-
-
9,941 MI
-
2022
-
-
-
79114
-
-
Italjet Dragster
+£3,526
-
Italjet Dragster
+£3,900
-
Italjet Dragster
+£3,484
initial price :
3,569£3,484
initial price :
3,569italjet dragster motorrollerDetail28/09/2026
GERMANY-
-
-
1,553 MI
-
2022
-
-
-
16321
-
-
Italjet Dragster
+£4,750
-
Italjet Dragster
+£2,677
initial price :
4,249 -
Italjet Dragster
+£3,390
-
Italjet Dragster
+£3,739
-
Italjet Formula
+£1,606
initial price :
1,869 -
Italjet Dragster
+£2,634
-
Italjet Dragster
+£7,308
-
Italjet Dragster
+£2,889